українська російська англійська

1 та 2 жовтня 2016 року проходитиме Всеукраїнський конкурс вокального мистецтва "Осіння мелодія".

16.09.2016 | 08:30

З нагоди  25-ї річниці Незалежності України всьоме у м. Гнівані Вінницької області  1-2 жовтня 2016 року проходитиме Всеукраїнський конкурс вокального мистецтва «Осіння мелодія». Конкурс започаткований з метою підняття рівня вокальної підготовки української молоді, розвитку творчих особистостей та творчої співпраці на благо утвердження національної культури.

За час існування конкурсу у ньому брали участь конкурсанти з багатьох областей України: Вінницької, Київської, Черкаської, Миколаївської, Івано-Франківської, а також  Молдови та інших країн.

Журі конкурсу – відомі музиканти, Народні та Заслужені артисти України: І. Кириліна, Н. Якобенчук, Л. Сандулеса,  Р. Лоцман, Ю. Шайкевич, С. Городинський та інші.

 

Запрошуємо  українські молоді таланти – солістів та вокальні колективи до участі у конкурсі за номінаціями «народний спів», «академічний вокал», «естрадний спів», «джазовий вокал», «авторська пісня».

Заявки приймаються до 28 вересня за адресою: a-melody@ukr.net та за тел.0636249611 (директор конкурсу Тетяна Магнушевська)

Деталі на сайті www.a-melody.com.ua

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України