українська російська англійська

Міністр культури представив колективу Національного народного хору України імені Г.Г.Верьовки новопризначеного генерального директора - художнього керівника - Зеновія Корінця

05.10.2016 | 19:39

Сьогодні в приміщенні Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г.Г. Верьовки Міністр культури України Євген Нищук представив  легендарному колективу новопризначеного генерального директора – художнього керівника Зеновія Корінця.

 

«Справа всього життя Анатолія  Авдієвського отримала гідного продовжувача  в особі Зиновія Михайловича. Дуже важливо підтримати старі традиції з новою енергією, з новою силою, з новими ідеями, але для цього потрібно мати освідомлення балансу, золотої середини. Коли ти знаєш скільки зроблено колективом для того, що він  зараз має, як він досягав цьоготоді можна привносити щось своє», - сказав Євген Нищук, представляючи нового керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки.

«Я думаю, що з новим сумлінням, з новими ідеями буде підтримуватися традиція хорового, музичного, танцювального і театрального мистецтва. І ми разом будемо долати усі перепониборотися за те, щоб українська традиція та культура  жила  і процвітала!».

 

 

 

Зеновій Корінець щиро подякував за  високу довіру та виказав сподівання на  дієву співпрацю з Міністерством культури.

«Певні процеси в роботі залежать не тільки від мене, але я певен, що разом ми здолаємо всі перешкоди і Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки буде прославляти українську культуру та традиції у всьому світі!», - сказав він.

 

 

 

Нагадаємо, що за результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки, яке відбулося 12 вересня 2016,  переможцем було визначено Корінця Зеновія Михайловича.

Зеновій Корінець - заслужений діяч культури України, народний артист України, професор НПУ ім. М.Драгоманова. З 2001 року, за запрошенням художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г.Г. Верьовки Анатолія АвдієвськогоЗеновій Михайлович обіймав посаду головного режисера-диригента Національного хору. За контрактом 3 жовтня 2016 року терміном на 5 років Корінець Зеновій Михайлович призначений на посаду генерального директора - художнього керівника Національного заслуженого академічного українського  народного хору  України  імені Г.Г.Верьовки.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України