українська російська англійська

У Мінкультури відбулося спільне засідання Президії Громадської ради та фахівців відомства з метою обговорення проекту Держбюджету на 2017 рік

20.10.2016 | 10:37

У Міністерстві культури  України відбулося спільне засідання Президії Громадської ради при Мінкультури  за участі заступника Міністра культури Тамари Мазур та фахівців Управління правового забезпечення та Управління фінансово-ресурсного забезпечення відомства.

Під час засідання учасники розглянули та обговорили основні положення проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік». Зокрема, передбачені у проекті Державного бюджету України на 2017 рік видатки для Міністерства культури України за різними бюджетними програмами.

 

 

Тамара Мазур під час зустрічі відмітила, що Міністерством культури ведеться активна робота  по відстоюванню  інтересів закладів культури, в тому числі і відзначенню зростаючих потреб культурної галузі та відповідне збільшення видатків на культурну галузь.

Так, цьогоріч Міністерством фінансів було виділено Міністерству культури граничний обсяг видатків у обсязі 2 534 794,2 тис. грн., але під час спільного доопрацювання обсяг видатків  на потреби культури  були збільшені  в проекті Держбюджету на 560 073,5 тис. грн., що разом складає 3 094 867, 7 тис. грн.

 

 

З поміж іншого, законопроектом передбачаються видатки  на початок проектування будівництва  другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» та створення Галузевого державного архіву Українського інституту  національної пам’яті. Також цьогоріч пропонується передати Міністерству культури від Держкомтелерадіо бюджетну програму «Українська книга».

 

 

Разом з тим, в проекті Держбюджету на 2017 рік  не в повному обсязі забезпечена потреба на охорону музеїв, бібліотек, заповідників, комунальні послуги та заробітну плату з нарахуванням. На жаль, залишаються не врахованими необхідні видатки на паспортизацію об’єктів охорони культурної спадщини, їх реставрацію та консервацію, здійснення інших капітальних видатків.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України