українська російська англійська

У Києві проходить семінар "Культурна політика в епоху креативних індустрій"

21.10.2016 | 09:13

Сьогодні в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова  відбудеться  семінар на тему «Культурна політика в епоху креативних індустрій».

 

Захід організований Українським центром культурних досліджень за підтримки Міністерства культури України, Міністерства культури Литовської республіки, Посольства Литовської Республіки в Україні, Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова та за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

 

Під час семінару розглядатимуться основні принципи і цілі розвитку культурних та креативних індустрій в Україні на прикладі Литви. Фахівці Міністерства культури та неурядової сфери Литовської Республіки поділяться інформацією про нові напрямки в галузі культурних та креативних індустрій, потенціал культурних та креативних індустрій для розвитку усіх галузей життєдіяльності країни, області, міста, села та окремо взятої людини. 

 

Захід орієнтований на діячів у сфері культури, керуючих організацій культури і фахівців, а також всіх зацікавлених у гармонійному та сталому розвитку галузі культури та суспільства в цілому.

 

Програмою семінару передбачено проведення низки обговорень важливих  питань, присвячених стану розвитку креативних та культурних індустрій у Європі та сприяння їхньому розвитку в Україні.

З доповідями на семінарі виступлять: голова відділу підтримки ЄС Департаменту стратегічного планування та контролю Міністерства культури Литовської Республіки Дайва Назаровенє, Тетяна Шульга -  Представництво Європейського Союзу в Україні, фахівець Українського центру культурних досліджень Юлія Федів. Також відбудеться презентація успішних кейсів  реалізації культурних індустрій в Україні.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України