українська російська англійська

Наказ Міністерства культури від 06.12.2016 №1162 "Про занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України"


МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

 

 

НАКАЗ

 

06.12.2016                                                                                          1162

              ( дата )

 

м. Київ

Про занесення об’єктів культурної

спадщини до Державного реєстру

нерухомих пам’яток України

 

Відповідно до статей 5 та 14 Закону України "Про охорону культурної спадщини", враховуючи рішення засідань Експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України (протокол від 05.02.2016 № 1/16), Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України (протокол від 16.03.2016 № 97), на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Порядку обліку об’єктів культурної спадщини, затвердженого наказом Міністерства культури України від 11.03.2013 № 158, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 1 квітня 2013 року за № 528/23060, в межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 № 495,

 

 НАКАЗУЮ:

1. Занести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення об’єкти культурної спадщини:

- у м. Києві згідно з переліком, викладеним у додатку 1;

- у Дніпропетровській області згідно з переліком, викладеним у додатку 2;

- у Одеській області згідно з переліком, викладеним у додатку 3;

- у Харківської області згідно з переліком, викладеним у додатку 4;

- у Хмельницькій області згідно з переліком, викладеним у додатку 5;

- у Львівській області згідно з переліком, викладеним у додатку 6.

2. Визнати такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України у зв’язку з невідповідністю критеріям, визначеним Порядком визначення категорій пам’яток для занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1760 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 р. № 626), об’єкти культурної спадщини:

- у Хмельницькій області згідно з додатком 7.

3. Обласним та Київській міській державним адміністраціям:

3.1. Забезпечити протягом 2016 року приведення у відповідність до цього наказу облікової документації на пам’ятки, включені відповідно до нього до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

3.2. Поінформувати власників пам’яток або уповноважені ними органи про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та забезпечити укладення охоронних договорів і видачу свідоцтв про реєстрацію об’єкта культурної спадщини як пам’ятки.

3.3. Довести цей наказ до відома органів з питань земельних ресурсів, органів охорони культурної спадщини обласних та Київської міської державних адміністрацій і забезпечити його виконання.

4. Управлінню охорони культурної спадщини (Єпіфанов О. В.) забезпечити підготовку необхідних документів для занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення пам’яток згідно з переліком, викладеним у додатку 8.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра культури України – керівника апарату Р. В. Карандєєва.

 

 

Міністр                                                                                               Є. М. Нищук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Документи:

Додатки до наказу
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України