українська російська англійська

У Києві відкривається виставка шевченківського плакату "Тридцять зі ста"

07.02.2017 | 07:38

7 лютого в 17:00 у Національному музеї Тараса Шевченка  відбудеться відкриття виставки шевченківського плакату "Тридцять зі ста".

Представлена експозиція плакату є складовою виставкового проекту «Тридцять зі ста», що буде реалізований впродовж ювілейного для нас 2017 року у різних локаціях Києва. В такий спосіб столичний культурний простір буде долучено до подвійної річниці — заснування Української академії мистецтв (1917) і Майстерні графічного дизайну (1987).

 

 

Перші експозиції присвячені мистецтву плаката — мистецтва, без перебільшення, елітарного навіть в колах графічного дизайну.

До уваги глядачів пропонуються твори студентів та професора Віталія Шості, що презентують унікальну на наших теренах школу плакату. Цьогоріч Віталій Шостя також відзначає свій 75-літній ювілей.

 

 

Будучи видатним плакатистом, він створив своєрідну образну та формотворчу методу. В її основі лежить метафора як зв’язковий елемент між українським ментальним сприйняттям образу й сучасним ідеологічним прийомом в дизайні. Таким чином, концепція плакату розкривається глибоко, несподівано й влучно, а також є рідною для нашого етнічного світосприйняття.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України