українська російська англійська

Україна презентувала на Європейському кіноринку 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю англомовне видання "Каталогу українських фільмів 2016-2017"

10.02.2017 | 15:45

Державне агентство України з питань кіно підготувало англомовне видання «Каталог українських фільмів 2016-2017», яке було представлено  на Українському  стенді 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю.

 

Збірка містить інформацію про найновіші українські кінофільми – завершені й ті, що перебувають на стадії виробництва. Каталог та інші презентаційні матеріали поширюватимуться серед спеціалістів світової кіноіндустрії, що сприятиме промоції українського кіно за кордоном.

 

За словами голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнко, ця збірка  містить  інформацію про представників сучасного українського кіно, яка допоможе кінематографістам з усього світу знайти нових партнерів в Україні.

Друковані примірники каталогу будуть протягом року поширюватися на міжнародних фестивалях та кіноринках, інших міжнародних заходах, а також передані в дипломатичні представництва України.

 

Нагадаємо, що з 9 по 17 лютого на Європейському кіноринку 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український стенд (Ukrainian Film Corner) Основний слоган: “Ukraine is Your Destination” -  “Україна - твоє місце призначення”.

 

З електронною версією каталогу можна ознайомитись на сайті Держкіно України за посиланням: : http://dergkino.gov.ua/media/text/ukr_films_2016_17_catalog_block_prevue.pdf.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України