українська російська англійська

Євген Нищук вручив державну відзнаку працівнику Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Людмилі Любаренко

24.02.2017 | 16:10

Міністр культури України Євген Нищук вручив нагрудний знак до почесного звання  «Заслужений працівник культури України»  завідувачу науково-дослідного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Людмилі Любаренко.

 

 

«Ця відзнака -  це комплімент від держави за Вашу  багаторічну, часом жертовну роботу на благо української культури. Це звання – імпульс до подальшої нашої  плідної співпраці.  Адже бібліотеки є тим джерелом знань про видатні сторінки нашої історії, про наших державних поводирів, геніїв у світі мистецтва, і саме люди вашого фаху є тими, хто зберігає ці літературні скарби та доносить їх наступним поколінням», - відзначив Євген Нищук  під час вручення відзнаки.

 

 

«Для мене це було дещо несподівано, проте дуже приємно, що бібліотекарям присвоюють почесні звання. Це свідчить про те, що бібліотеки, все ж таки, потрібні і наша праця не залишається поза увагою держави», - поділилася   своїми враженнями Людмила Любаренко.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України