українська російська англійська

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого розпочинає новий проект - блог "Сучасна бібліотека об'єднаної територіальної громади"

01.03.2017 | 17:18

У рамках нового проекту Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого «Публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади», розпочав свою роботу однойменний блог (http://oth.nplu.org).

Бібліотеки здатні позитивно впливати на формування культурного середовища в громаді, а отже – і національного культурного простору. Проте, через брак комунікації, існує гостра необхідність донесення цих тез до ширшого кола людей: як жителів територіальних громад, так і місцевих органів, що опікуються їхнім розвитком.

Колектив Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого має надію, що спільними зусиллями, завдяки комунікації та об’єднанню досвіду бібліотек здійснюватиметься позитивний внесок до процесу їх функціонування та створюватимуться можливості для кращого майбутнього територіальних громад.

До співпраці запрошується уся бібліотечна спільнота та представники органів місцевого самоврядування, особливо тих, хто опікується питаннями розвитку культури, освіти, соціальної сфери ОТГ, а також – громадські об’єднання й усіх, хто вболіває за майбутнє бібліотек, своїх громад та України в цілому.

На сторінках блогу можна поділитися своїм досвідом: викласти свої історії успіху, приклади подолання труднощів, актуальні матеріали, новини стосовно роботи бібліотек в умовах формування ОТГ.

Усі зацікавлені можуть надсилати інформацію на електронну адресу: oth@nplu.org .

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України