українська російська англійська

У Мінкультури розглянули напрямки поглиблення співробітництва у сфері культури між Україною та Молдовою

19.04.2017 | 09:45

18 квітня  Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом  Болбочаном.

 

 

Під час зустрічі сторонами  розглядався стан опрацювання Програми співробітництва у сфері культури між Міністерством культури України і Міністерством культури Республіки Молдова на 2017-2021 роки, а також обговорювалося внесення до неї змін та доповнень, які відповідали б інтересам обох країн.

 

«Зараз активно йде робота щодо доопрацювання Програми співробітництва, тож, маю сподівання, що в найближчий час ми її підпишемо. Співпраця між нашими країнами дуже важлива, і не лише тому, що історія України та Молдови має багато спільних рис. Між нашими країнами існує певний ментальний зв'язок, можливо саме тому ми маємо так багато спільних проектів», - відзначив  Міністр культури  України Євген Нищук.

 

 

 

Зокрема, українською стороною пропонується  включити до проекту Програми обмін досвідом обох країн у створенні електронних реєстрів культурних цінностей та доповнити її пунктами у сфері переміщення культурних цінностей, ухвалених Конвенціями ЮНЕСКО

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України