українська російська англійська

Міністерство культури України розпочинає прийом заявок від кандидатів до персонального складу секретаріату Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року (далі - секретаріат Міжвідомчої робочої групи).

21.04.2017 | 14:30

Міністерство культури України розпочинає прийом заявок від кандидатів до персонального складу секретаріату Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року (далі – секретаріат Міжвідомчої робочої групи).

 

Секретаріат Міжвідомчої робочої групи утворено відповідно до пункту 6 Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 495, та пункту 12 Положення про Міжвідомчу робочу групу з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 993.

 

Положення про секретаріат Міжвідомчої робочої групи затверджено наказом Міністерства культури України № 328 від 18 квітня 2017 року.

 

Особи, які претендують на членство у секретаріаті, мають подати:

               заявку про членство у секретаріаті Міжвідомчої робочої групи;

               інформацію про значний досвід роботи та високий фаховий рівень з питань захисту прав ромської національної меншини, а також досвід роботи в експертних комісіях, радах, робочих групах тощо;

               інформацію про рівень володіння англійською мовою (сертифікат, довідка тощо);

               біографічну довідку;

               контактні відомості (поштова або електронна адреса, номер телефону).

 

Прийом заявок та відповідних документів від кандидатів до персонального складу секретаріату Міжвідомчої робочої групи здійснюється протягом двох тижнів з дня оголошення за адресою: вул. І.Франка, 19, м. Київ, 01601.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України