українська російська англійська

25 квітня пішла з життя відома українська акторка театру і кіно, народна артистка України Надія Батуріна

25.04.2017 | 15:41

25 квітня на 89-му році пішла із життя акторка театру і  кіно, народна артистка України Надія Петрівна Батуріна.

Талановитий митець та надзвичайно вродлива жінка, з 1961 року пов’язала своє творче життя з Національним академічним театром російської драми ім. Лесі Українки, зігравши на улюбленій сцені понад 50 провідних ролей в найкращих постановках  театру. Надія Батуріна реалізувалась, як театральний режисер, здійснивши постановку низки вистав у рідному театрі та  театрі «Сузір'я».

Обличчя цієї чарівної акторки відоме цілому поколінню прихильників її таланту, впродовж тривалого часу Надія Петрівна була ведучою «Вечірньої казки» на українському телебаченні. Цю легенду Національного театру Російської драми імені Лесі Українки супроводжувала  любов та обожнювання численних прихильників її таланту, віддаючи шану  непересічній особистості, яка була взірцем такту, культури та мудрості.  Виконані нею ролі, проникнуті глибоким психологізмом  та емоційністю, назавжди запам’ятаються шанувальниками її таланту.

Міністерство культури України висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам та всій мистецькій спільноті.

Світла їй  пам’ять…

 

Прощання з Надією Батуріною відбудеться 27 квітня (четвер) 2017 року о 12:00   в Лесиному фойє Театру ім. Лесі Українки.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України