українська російська англійська

Велика прем'єра "Наталки Полтавки" в Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки (м. Кам'янське)

05.05.2017 | 12:32

В Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки м. Кам’янського – ВЕЛИКА прем’єра - постановка найвідомішої національної п’єси «Наталка Полтавка» із  своєрідним режисерським трактуванням (реж.-пост. засл. діяч мист. України – С. Чулков), чаруючим художнім та пластичним оформленням (худ-пост. – І. Кохан, балетмейстер – Н. Клішина).

 

 

«Гра акторів, танці, спів вражають!»    в один голос стверджують глядачі. «Енергетика вистави феєрична – каже Ольга. – Мислення свіже, виконання емоційне. Велике спасибі театру за такий подарунок».

«Танці дивовижні, – ділитися враженнями Олена. – Під час перегляду я спіймала себе на думці, що постійно чекаю появи балету на сцені».

 

 

«Приємно милуватися українською мовою. Яка ж вона у нас в вами красива,– говорить Борис. – І нехай текст «Наталки» дещо архаїчний. 200 років минуло з моменту його написання. Відрадно, що кам`янський театр відроджує класичний твір, дає йому нового сучасного звучання».

«Елегантна постановка!» –  каже Ірина. «Це дійсно так, – додає її подруга Світлана, – Сьогодні я насолоджувалася гармонійним поєднанням витонченої краси та високої думки».

 

 

«Українське має жити, має бриніти у наших серцях, – констатує Олег. –Завдяки театру це відбувається. Щоразу приходжу сюди – і ще більше закохуюсь в українську душу – тендітну і сильну. Дивуюся, як акторам щоразу вдається схвилювати моє серце…».  

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України