українська російська англійська

Експертна рада Міністерства культури України з питань етнополітики визначила першочергові завдання для своєї діяльності

26.05.2017 | 16:10

Відбулось друге засідання Експертної ради з питань етнополітики - постійно діючого консультативно-дорадчого органу, який був створений Міністерством культури України з метою здійснення змістовного моніторингу, аналізу та оцінки процесів, що відбуваються у сфері етнополітики як в Україні, так і за її межами, проведення фахових консультацій та вивчення проблемних питань, пов'язаних з реалізацією державної політики у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин.

 

 

Відкриваючи засідання, перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко запропонувала обговорити  основні механізми роботи  Ради.

«Наша пропозиція – утворити робочі групи, поступово напрацьовувати пропозиції, зустрічатися, обговорювати і рухатись далі так, щоб восени, на наступну сесію Верховної Ради ми мали конкретні результати,  і на законодавчому рівні відповіли на ті виклики, які стоять перед нам сьогодні», - наголосила Світлана Фоменко.

 

 

Під час засідання члени Експертної ради затвердили  регламент наради  та перелік питань, які планується розглянути під час другого засідання. Зокрема, на початку зустрічі відбулось переобрання Голови Експертної ради. Учасники засідання одноголосно обрали новим Головою Експертної ради з питань етнополітики - Володимира Євтуха, українського історика, соціолога,етнолога, етносоціолога, доктора історичних наук, члена-кореспондента НАН України,  директора Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій НПУ імені М. П. Драгоманова , заслуженого діяча науки і техніки України,

У ході зустрічі також розглядалося питання налагодження міжнародної співпраці Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики з науковою спільнотою країн Європейського Союзу.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України