українська російська англійська

Відбувся V Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу "О-FEST"

12.06.2017 | 15:12

Цьогорічний  Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу “О-FEST” зібрав представників 15-ти країн та проходив на  трьох фестивальних локаціях -  у Київському національному академічному театрі оперети, open-air  на Співочому полі у Києві, і в міському парку Бучі.

 

 

“О-FEST” заснований Національною оперетою України та  Бучанською  міською радою, проходить за підтримки Міністерства культури України і Київської міської держадміністрації. За задумом організаторів, фестиваль покликаний об’єднати світ музикою, відкрити Україну як культурну країну, в якій проживає високоінтелектуальна, талановита нація та має на меті представити місто Київ як європейську культурну столицю, залучити представників світової культурної еліти до співпраці з вітчизняними митцями.

 

 

«Міністерство культури зробило все, у рамках можливих ресурсів, щоб підтримати цей фестиваль, який вже став справжньою мистецькою подією. Я думаю, що з початком повноцінної діяльності Українського культурного фонду, фінансування мистецьких проектів збільшиться, зокрема і тих, які вже мають добре ім’я і продовжують професійно презентувати українську культуру», - сказав під час відкриття  заходу  Міністр культури Євген Нищук.

 

Урочисте відкриття пройшло у столичному Маріїнському парку. Після чого фестиваль продовжувався  на численних фестивальних локаціях у парку міста Бучі.

У святковій програмі фестивалю взяли участь майже 40 музичних і танцювальних колективів. Учасниками фесту  стали як провідні солісти світових театрів, так і молоді артисти та дебютанти. Свої творчі доробки представляли студентські, молодіжні, дитячі гурти та ансамблі.

 

 

Програма фестивалю була надзвичайно насичена: звучала класична музика, джаз, сучасна техно-опера, кавер.  Окрім  того на різних локаціях були представлені  сучасні арт-проекти та художні виставки, відбулися авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, діяли дитячі розважальні програми тощо.

 

 

Завершився фестиваль  у  Національній опереті України Гранд-концертом за участю колективу театру та артистів провідних музичних театрів світу.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України