українська російська англійська

Радниця Міністра культури Анжеліка Рудницька познайомилась з літнім режимом роботи Національної бібліотеки України для дітей

13.06.2017 | 16:00

Радниця Міністра культури України Анжеліка Рудницька  відвідала Національну бібліотеку України для дітей  де мала можливість поспілкуватися з юними читачами та керівництвом  головної дитячої книгозбірні  країни.

 

 

Радниця Міністра культури оглянула  дитячу бібліотеку та познайомилась з новими формами роботи, які колектив  закладу запровадив під час літніх канікул для відвідувачів, зробивши їх  дозвілля більш цікавим та розважальним. З поміж іншого, у бібліотеці обладнаний літній розважальний  майданчик, на якому проходять безліч повчальних розваг – від звичайних ігор і цікавих  літературних квестів до театральних постановок та літературних читань юними  користувачами бібліотеки  для найменших відвідувачів, які ще не вміють читати.

 

 

За словами, генерального директора  Національної бібліотеки України для дітей Алли  Гордієнко, цей рік для закладу особливий – бібліотека відзначає свій 50-річний ювілей, тому новинок і цікавинок  для користувачів бібліотеки різного віку  багато. Ознайомитись з якими можна на веб-сайті (http://www.chl.kiev.ua/)   закладу, так само, як і з розкладом  заходів, запланованих на найближчий час.

 

 

Під час спілкування з директором закладу Анжеліка Рудницька  запропонувала бібліотеці  долучитися до волонтерської ініціативи, яку вона разом із своїми колегами давно реалізовує у Волноваському районі Донецької області – поповнення бібліотечних  фондів сільських бібліотек, яких наразі нараховується близько 90, сучасною якісною україномовною літературою. Колектив бібліотеки  зголосився приєднатися до цієї ініціативи та стати однією із базових точок по збору книжок для такої гарної справи.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України