українська російська англійська

Відбулось засідання робочої групи Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики

06.06.2017 | 17:31

 

6 червня 2017 року в Департаменті у справах релігій та національностей відбулось засідання робочої групи Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики.

Експерти розглянули важливі аспекти підготовки проекту Концепції державної етнонаціональної політики України.

Зокрема, було обговорено орієнтовну структуру Концепції та підходи до формулювання основних понять в галузі етнополітики.

Голова робочої групи Експертної ради з питань етнополітики, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри соціальної і гуманітарної політики Національної академії державного управління при Президентові України Володимир Трощинський звернув увагу членів робочої групи на структурні компоненти та термінологічну основу майбутньої Концепції.

Заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Михайло Подюк зазначив, що розроблення та подання до Кабінету Міністрів України законопроекту «Про Концепцію державної етнонаціональної політики України» передбачено Планом заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

З метою обговорення пропозицій до тексту Концепції експертами заплановано провести наступне засідання робочої групи протягом третьої декади червня поточного року.

 

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України