українська російська англійська

Повідомлення щодо відбору кандидатур до секретаріату Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року та продовження прийому заявок

19.06.2017 | 11:34

15 червня 2017 року у Міністерстві культури України відбулося засідання експертної групи з розгляду кандидатур до секретаріату Міжвідомчої робочої групи з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року (далі – секретаріат Міжвідомчої робочої групи).

За результатами проведених співбесід та консультацій до персонального складу секретаріату Міжвідомчої робочої групи було відібрано кандидатуру Курач Тетяни Юріївни.

Враховуючи, що відповідно до Положення про секретаріат Міжвідомчої робочої групи, що затверджено наказом Міністерства культури України від 18 квітня 2017 року № 328, кількісний склад секретаріату Міжвідомчої робочої групи має становити 2 особи, Міністерство культури України оголошує про продовження прийому заявок від кандидатів до персонального складу секретаріату Міжвідомчої робочої групи.

При цьому Міністерство культури України заохочує до членства у секретаріаті Міжвідомчої робочої групи представників ромської спільноти.

Особи, які претендуватимуть на членство у секретаріаті Міжвідомчої робочої групи, мають подати:

               заявку про членство у секретаріаті Міжвідомчої робочої групи;

               інформацію про значний досвід роботи та високий фаховий рівень з питань захисту прав ромської національної меншини, а також досвід роботи в експертних комісіях, радах, робочих групах тощо;

               інформацію про рівень володіння англійською мовою (сертифікат, довідка тощо);

               біографічну довідку;

               контактні відомості (поштова або електронна адреса, номер телефону).

Прийом заявок та відповідних документів від кандидатів до персонального складу секретаріату Міжвідомчої робочої групи здійснюється протягом місяця від дати оголошення за адресою: вул. І.Франка, 19, м. Київ, 01601.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України