українська російська англійська

Результати першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи "Український інститут книги"

30.06.2017 | 14:56

30 червня ц.р. об 11.00 в приміщенні Міністерства культури України відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора державної установи «Український інститут книги» під час якого розглядались документи, подані кандидатами на посаду директора Українського інституту  книги.

 

 

Керуючись нормами Закону України «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні» та Порядку організації і проведення конкурсу з визначення кандидатів на посаду директора Українського інституту  книги затвердженого наказом Міністерства культури України від 15.03.2017 № 199, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.04.2017 за № 512/30380 конкурсною комісією було прийнято рішення допустити до участі у другому турі конкурсного добору:

 

1.                 Акуленко Аліну Анатоліївну

2.                 Герасимову Оксану Анатоліївну

3.                 Даниленка Володимира Григоровича

4.                 Кононенка Олексія Анатолійовича

5.                 Кузана Василя Васильовича

6.                 Мураховського Анатолія Леонідовича

7.                 Семківа Ростислава Андрійовича

8.                 Терен Тетяну Олександрівну

9.                 Хому Олега Ігоровича

 

Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду державної установи «Український інститут книги», під час якого буде проведено співбесіду з кандидатами та заслухано публічні презентації проектів програм розвитку закладу, відбудеться 13 липня 2017 року об 11.00 в Міністерстві культури України в к. 102 (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, 01601).

Відповідно до законодавства України на засіданні конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, у ході якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу, мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Відеотрансляція першого засідання.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України