українська російська англійська

Засідання робочої групи Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики

05.07.2017 | 17:52

В приміщенні Департаменту у справах релігій та національностей 5 липня поточного року відбулось чергове засідання робочої групи Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики.

З метою підготовки проекту закону «Про Концепцію державної етнонаціональної політики України»» експертами було обговорено низку принципово важливих дискусійних питань, які виникли в процесі підготовки майбутньої Концепції.

На початку засідання було обговорено поточні результати діяльності робочої групи та визначено подальші напрями підготовки вищезгаданого законопроекту.

Першочергово робочою групою розглянуто питання щодо визначення моделі міжетнічної взаємодії та механізмів захисту прав національних меншин в Україні.

Голова робочої групи Експертної ради з питань етнополітики, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри соціальної і гуманітарної політики Національної академії державного управління при Президентові України Володимир Трощинський зауважив, що Україні притаманна інтеграційна модель міжетнічної взаємодії, яка відповідно до Рамкової конвенції Ради Європи про захист національних меншин, передбачає охоплення соціальних вимірів, таких як, наприклад, рівні права, забезпечення соціальної мобільності, поліпшення мовної комунікації, розвиток толерантності, участь у суспільному й політичному житті, вивчення й аналіз цінностей і культурних норм.

Заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Михайло Подюк запропонував на початку осені поточного року винести на розгляд загальної Експертної ради з питань етнополітики підготовлений проект Концепції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України