українська російська англійська

У Полтаві відбувся фестиваль-конкурс мистецтв "Зірковий час"

10.07.2017 | 13:01

В центральному палаці дозвілля Полтави «Листопад» вчергове відбувся фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий час». Вже п’ятий фестиваль зібрав понад 100 учасників із багатьох областей України, подарував і їм, і численним глядачам у залі незабутні яскраві емоції.

 

 

Професійне журі ретельно стежило за кожним номером, представленим учасниками під час конкурсного відбору. Найкращі виступи було відзначено дипломами першого ступеню та відібрано до гала-концерту конкурсу, який відбувся в ПД «Листопад». Під час завершального дійства фестивалю на сцені поруч з найкращими учасниками виступали молоді та вже знані таланти українського шоу-бізнесу: Денис Мусаєв, Влад Ульянич, Анна Кукса, Інгрет Костенко та інші.

 

Варто зазначити, що цьогоріч фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий час» отримав статус Всеукраїнського та став єдиним в Полтавській області мистецьким фестивалем, офіційно підтриманим Міністерством культури України.

 

Напрочуд емоційний, яскравий, популярний та авторитетний – все це про «Зірковий час». За словами організаторів у планах на наступний рік пріоритетними є три задачі: втримати організаційний рівень фестивалю на найвищому рівні, залучити якомога більше учасників до шостого фестивалю-конкурсу «Зірковий час», та запросити до участі митців з-за меж України, тим самим підвищити статус Фестивалю до Міжнародного!

 

Вітаємо всіх лауреатів із завойованими нагородами, дякуємо учасникам за сміливість продемонструвати свої творчі напрацювання, велика шана членам журі за продемонстрований професіоналізм, принциповість та відданість мистецькій справі! Дякуємо Міністерству культури України за обєктивну оцінку напрацювань минулих чотирьох фестивалів «Зірковий час» та погодження статусу Всеукраїнського. 

 

Наступна зустріч на «Зірковому часі» в Полтаві, буде ще яскравішою!

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України