українська російська англійська

Міністри культури України та Білорусі підписали Програму співробітництва у сфері культури між двома країнами

21.07.2017 | 15:17

Міністр культури України Євген Нищук та Міністр культури Республіки Білорусь Борис Свєтлов підписали Програму співробітництва у сфері культури між Міністерством культури України та Міністерством культури Республіки Білорусь на 2017-2021 роки. Підписання відбулось в рамках офіційного візиту до Києва білоруської делегації на чолі з Президентом Республіки Білорусь  Олександром Лукашенком.

 

20251212_10207654645242748_962872394_o

 

Програма співробітництва включає в себе широке коло заходів, спрямованих на активізацію та розвиток культурного співробітництва між Україною і Республікою Білорусь. У період дії Програми передбачається здійснення культурно-мистецьких акцій, а також створення умов для налагодження прямих зв’язків між мистецькими колективами, театрами, творчими спілками та фахівцями у сфері культури та мистецтва України і Білорусі.

 

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що створення умов для налагодження культурних зв’язків між країнами є важливим напрямком роботи Міністерства.

 

«Дуже важливо зміцнювати культурний зв’язок між країнами за допомогою культурно-мистецьких заходів, адже це забезпечить всебічний розвиток культури обох країн. Нашою метою є створення позитивного міжнародного іміджу України, активізація культурного діалогу, а також популяризація  як традиційного, так і сучасного мистецтва наших країн»,- сказав Міністр.

 

20226664_10207654645202747_854036782_o

 

Євген Нищук  також підписав Угоду між Міністерством культури України та Уповноваженим у справах релігій та національностей Республіки Білорусь про співробітництво у сфері міжнаціональних відносин.

 

Ця Угода передбачає створення сприятливих умов для реалізації прав осіб, що належать до української національної меншини у Республіці Білорусь  і білоруської національної меншини в Україні; для роботи відповідних організацій та співробітництва між державами із підтримки діяльності громадських об'єднань, які відносять себе до національних меншин; обміну інформацією і досвідом роботи у сфері регулювання міжнаціональних відносин.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України