українська російська англійська

Тетяна Терен - нова очільниця Українського інституту книги

21.07.2017 | 16:04

Міністр культури Євген Нищук підписав контракт з Тетяною Терен, переможницею конкурсного добору на посаду  директора державної установи «Український інститут книги».

 

 

«Я радий, що Ви вирішили взяти участь у непростому конкурсі, під час якого відбувалася дуже серйозна боротьба за посаду директора державної установи «Український інститут книги». Було чимало гідних кандидатур на цю посаду, але переконаний, що Інститут книги все ж отримав чудового очільника і на нас чекає багато нових та цікавих проектів. Я вивчав представлену Вами програму розвитку підприємства і маю відзначити, що вона зачіпає чимало актуальних тем, зокрема, це стосується презентації України на головних книжкових  форумах світу, створення грантової системи для молодих авторів та багато іншого. Я вважаю, що зараз дуже важливо підтримувати модернізацію спеціалізованих галузей, а надто – книжкову, театральну, музичну та художню», - сказав Євген Нищук.

 

 

Під час зустрічі обговорили також майбутні проекти Інституту книги та програму розвитку підприємства, яку запропонувала Тетяна Терен під час конкурсного добору на посаду  директора державної установи «Український інститут книги».

 

Нагадаємо, згідно запропонованого Тетяною Терен проекту розвитку підприємства на один та п’ять років, Інститут книги має стати своєрідним майданчиком для постійної комунікації всіх учасників ринку, проводити презентації, семінари, дискусійні клуби та зустрічі.   Інститут також має взяти на себе  координацію та організацію участі  України в головних книжкових  форумах світу, а також ініціювати   створення  нових літературних медіа – сучасного літературного часопису, каталогів з українськими новинками тощо.  На думку Тетяни Терен,  Інститут   за допомогою промоції і медіа ресурсу має активно пропагувати українські бібліотеки не як книгозбірні, а як сучасні хаби.

 

 

Довідково:

 

Тетяна Олександрівна Терен (Колтунова) - українська журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Закінчила відділення журналістики Харківського національного університету ім. В. Каразіна. Працювала у літературному журналі «Березіль», ведучою авторського проекту «Книжковий кошик» та ініціювала соціальний проект «Книжкові сходини». З 2011 по 2013 роки працювала керівником прес-офісу видавництва «Грані-Т», з 2013 року стала  шеф-редактором проекту про українські бібліотеки «Простір ідей», 3 2014 по 2015 роки працювала на  телебаченні, у 2015-2016 працювала випусковим редактором «Української правди. Культура». У 2017 році координувала Українську програму та курувала фокус-тему фестивалю «Книжковий Арсенал», окрім цього координувала літературні програми «Культурного проекту (2013) та PinchukArtCentre (з 2014 року).

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України