українська російська англійська

У Національному музеї літератури до Дня незалежності відкриється виставка "Письменники-державотворці"

17.08.2017 | 09:40

23 серпня, о 1600  напередодні Дня Незалежності України  та в День Державного Прапора України в Національному  музеї  літератури відбудеться  відкриття виставки  «Письменники-державотворці» до 100-річчя Української революції. Експозиція виставки представить  матеріали з фондів Центрального державного історичного архіву України та бібліотеки імені О.Ольжича, з колекції та бібліотеки музею.

До участі у заході запрошені українські письменники, дослідники історії України, джерелознавці, літературознавці  та творча громадськість. Звучатимуть патріотичні пісні у виконанні співачки і бандуристки Надії Боянівської.

Захід продовжиться поетичним читання «Твоїм будущим душу я тривожу….» за участю українських письменників. Учасниками мистецької події будуть вже добре знані письменниці Наталка Поклад, Марія Морозенко, Оксана Кротюк, Тетяна Череп-Перегонич, Тетяна Власова, Тетяна Шептицька, Злата-Зоряна Паламарчук та творча молодь.

Окрім того діятиме   виставка творчих робіт вихованців Київської дитячої школи мистецтв №2 імені Михайла Вериківського – «Український віночок». Мистецькі роботи присвячені українським традиціям і звичаям, козацькій історії, казкам і легендам, мріям і сподіванням юних художників.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України