українська російська англійська

19 - 20 жовтня у Києві відбудеться Міжнародний Форум "Креативна Україна" : "Креативна економіка як рушійна сила зростання та сталого розвитку"

28.08.2017 | 10:30

Форум об’єднає до 250 учасників - фахівців культурних та креативних секторів, представників бізнесу, громадських установ і проектів, дослідників, а також полісімейкерів з України та інших країн Східного партнерства та  ЄС.

Форум спрямований на промотування та посилення розуміння "культури" та "креативності" в якості рушійних сил для зростання та сталого розвитку. Подія має також сприяти співпраці між міністерствами та різними секторами сусіпльства та економіки, а також публічно-приватному співробітництву щодо розробки публічної політики підтримки культурних та креативних індустрій (ККІ) на національному та регіональному рівнях.  

Насичена дводенна програма Форуму буде зосереджена навколо декількох тем, пов'язаних з міжнародними тенденціями та кращими практиками щодо сприяння культурним та креативним індустріям, а також значенню культурного потенціалу для місцевого, регіонального та національного розвитку. Форум передбачає панельні дискусії, інтреактивні обговорення, воркшопи та консультації зацікавлених сторін.

Спеціальна сесія «Промотування участі українських інституцій та фахівців з культурних і креативних секторів в роботі Європейської культурної мережі» буде досліджувати інтернаціоналізацію, співпрацю та мережування як інструменти розвитку ККІ. Окрема сесія буде інформувати учасників щодо можливостей активного доступу до українських інструментів інституційної підтримки культурних та креативних секторів, а також до європейського фінансування через розвиток регіонального та міжнародного партнерства.

Сесія другого дня «Знання та обмін кращими практиками» стане діалоговим майданчиком для публічного сектору, бізнес-спільнот (IT-бізнес, стартапи і т.д.) та митцям, з метою обговорення факторів, що стимулюють інновації на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Захід також запропонує креативні методи для інноваційних практик та рішень. Він буде включати в себе воркшопи з практичних знань і розвитку навичок для представників культурних інституцій, проектів і креативних підприємств.

Форум також буде включати в себе спеціальний модуль, присвячений консультаціям бізнесу щодо основних напрямків міжгалузевої підтримки публічної політики, яка повинна надаватися ККІ в Україні. Паралельно з головною програмою заходу, Форум запропонує платформу для зустрічі представників бізнес-спільноти та донорських організацій, які готові інвестувати в креативні ідеї та ініціативи.

Робочі мови: українська, англійська.

Проект програми розміщено в кінці повідомлення. Більш детальну програму з інформацією щодо спікерів буде опубліковано у вересні 2017 р.

Після 5  вересня 2017 буде відкрито:

Загальну реєстрацію учасників

Заявки та реєстрацію на 

- Інтерактивні сесії з обміну знаннями та досвідом

- Практичні воркшопи з поглиблення знань та розвитку навичок

- Бізнес-консультації зацікавлених сторін щодо напрямків підтримки ККІ в Україні

 

Форум організується Міністерством культури України у співробітництві з Національним бюро програми ЄС "Креативна Європа Україна», Програмою ЕС - Східного партнерства «Культура і креативність», проектом ЄС Association4U та іншими українськими та міжнародними партнерськими інституціями та проектами.

 

З питаннями звертайтеся, будь ласка, до Анастасії Образцової, керівниці Сектору розвитку креативних індустрій Міністерства культури України (obraztsova@mincult.gov.ua). 

 

Попередня програма

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України