українська російська англійська

Відбувся захід з нагоди Дня Незалежності України та в рамках проведення III-го Обласного фестивалю національних спільнот "Київщина - сузір'я злагоди".

22.08.2017 | 17:58

22 серпня 2017 року у Вишгородському районі Київської області у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся захід з нагоди Дня Незалежності України та в рамках проведення III-го Обласного фестивалю національних спільнот «Київщинасузір’я злагоди».

Від Міністерства культури України у заході взяв участь Подюк Михайло Євгенович, заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей - начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики, який привітав учасників заходу і наголосив на важливості проведення таких заходів та необхідності  докладання зусиль в утвердженні міжнаціонального, міжконфесійного миру та злагоди.

Перша частина заходу «Духовно-культурна платформа» була проведена у форматі презентацій діяльності та культурних надбань національних спільнот для налагодження зв’язків, обмін досвідом та пошуку нових можливостей щодо поглиблення співпраці.

Після презентацій, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Визволителям Києва та святковий концерт, на якому кращі колективи національних спільнот області представили свої творчі напрацювання.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України