українська російська англійська

У Мінкультури розглянули хід реалізації заходів у рамках Року Японії в Україні

29.08.2017 | 15:30

29 серпня під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука відбулося  робоче засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Року Японії в Україні,  під час  якого розглядалися питання  підготовки та проведення заходів у рамках  Року Японії в Україні.

 

 

На початку зустрічі Міністр культури Євген Нищук  підсумував  хід реалізації плану заходів Року Японії в Україні, у тому числі внесення до нього змін та доповнень.

 

 

Перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко інформувала присутніх про заплановані відомством мистецькі заходи у рамках цієї події. Серед іншого, це концерт японського барабанщика Ейтецу Хаяші, який незабаром відбудеться в Національний опері України та реставрація української кіноплівки «Людина і мавпа» (1930 р.), яка дотепер вважалася втраченою та нещодавно була віднайдена дослідниками Національного центру Олександра Довженка у Токійському кіноархіві. За словами Світлани Фоменко, плівку планують відреставрувати та створити перформанс під час її офіційного показу.

 

 

Під час наради також обговорювалися технічні, організаційні, культурологічні, освітні та фінансові аспекти запланованих заходів. Зокрема, деталі представлення мистецького проекту  «Уявний путівник: Японія» у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал», що включає як зразки традиційного мистецтва Японії, так і сучасного медіа-мистецтва, а також обмін фахівцями та студентами між Україною та Японією, проведення низки спортивних майстер-класів із залученням українських та японських спортсменів тощо.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України