українська російська англійська

Уряд схвалив призначення 47 державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва

31.08.2017 | 14:39

Уряд на своєму  засіданні 30 серпня  схвалив проект Указу  Президента України «Про призначення державних стипендій  видатним діячам культури і мистецтва».

Відповідний нормативно - правовий  акт розроблено Міністерством культури України згідно до Указу Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 «Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери».

Рішення щодо 47 кандидатур на одержання державних стипендій (9 довічних та 38 дворічних) прийнято Комісією Міністерства культури з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва.

Прийняття  цього  акта  сприятиме  реалізації державної  політики   щодо   стимулювання  творчої  праці,  засвідчення  видатних особистих досягнень, підтримки та поліпшення матеріальних умов життя видатних діячів   української  культури і мистецтва та соціального захисту професійних творчих працівників і працівників культури.

Після підписання зазначеного Указу кількість стипендіатів, які будуть отримувати довічні державні стипендії, складатиме 297 осіб, дворічні  стипендії -   286 осіб.

Відповідно до Закону  України   «Про  Державний  бюджет  України   на   2017  рік»  розмір   стипендії  складає з 1 січня 2017 року – 1871 грн., з 1 травня  - 1968 грн., з 1 грудня – 2060 грн. (1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України