українська російська англійська

Вітання Міністра культури України Євгена Нищука з початком нового навчального року та Днем знань

01.09.2017 | 08:00

Дорогі учні та студенти! Шановні вчителі та викладачі мистецьких навчальних закладів!

Вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!

Сьогодні ви перегортаєте нову сторінку вашого захопливого творчого шляху – розпочинаєте новий навчальний рік, який, я переконаний, буде сповнений яскравими мистецькими подіями, цікавими зустрічами та знайомствами.

Кожен з вас обраний, адже ви майбутні хореографи та сценаристи, живописці та скульптори, музиканти та вокалісти, письменники та поети, актори та режисери і ще безліч унікальних творчих особистостей. Ця робота надзвичайно складна, але цікава та натхненна і, аби, розкрити світу свій талант ви маєте бути готовими наполегливо щоденно працювати та оволодівати всіма тонкощами мистецької професії.

Ви знаходитесь в неймовірному, наповненому різноманітними заходами та подіями процесі становлення творчої особистості. Перед вами відкриються всеукраїнські та міжнародні конкурси, виставки, огляди, фестивалі та конференції. І на кожному з цих заходів, я переконаний, ви будете гордо нести ім’я українського митця.

Велика відповідальність за підготовку майбутніх фахівців лежить також на плечах наших шановних педагогів – досвідчених майстрів своєї справи. Кожен з вас має усвідомлювати, що ви не лише навчаєте професії, а й виховуєте, підтримуєте, надихаєте та допомагаєте молодим талантам досягати у світі мистецтва чергових висот. Саме завдяки вашій невтомній праці та щирій відданості своїй справі українські митці гідно продовжують та примножують національну і світову культури, а українське мистецтво з прадавніх часів несе у світ унікальний мистецький код.

Бажаю усім творчого натхнення, нових звершень, благополуччя та миру нашій Україні!

 

Євген Нищук

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України