українська російська англійська

Відбулася зустріч з керівництвом Світового Конгресу Українців

01.09.2017 | 17:15

Міністр культури  Євген Нищук  взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра  України Володимира Гройсмана  з керівництвом  Світового Конгресу Українців.

Цьогоріч Світовий Конгрес Українців, який об’єднує українців із 53 країн світу, де проживає близько 20 млн українців,  відзначив 50-річчя  своєї діяльності. Урочисті заходи з цієї нагоди проходили в Києві та Львові за участю  керівництва держави, парламентарів, науковців та представників  громадських об’єднань.

 

 

Під час зустрічі була акцентована увага на важливості всебічної підтримки Конгресу, наданої  Україні, особливо в умовах  військової агресії з боку РФ та ведення активної інформаційної війни. Уряд України розглядає співпрацю з закордонним українством одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності, наразі вже схвалено Концепцію Державної програми співпраці із закордонними українцями на 2017–2020 роки. Підписаний в 2016 році Меморандум про співпрацю між Кабінетом Міністрів України та Світовим Конгресом Українців передбачає поглиблення двосторонньої співпраці в різних напрямках  - освіти, культури, молоді і спорту та низки інших. Зі свого боку, Уряд продовжує надавати фінансово-організаційну підтримку в реалізації низки проектів, започаткованих громадськими організаціями закордонних українців.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України