українська російська англійська

У рамках Року Японії в Україні в Національній опері відбулися "Концерти японських барабанщиків"

25.09.2017 | 14:56

У Національній  опері  України у рамках Року Японії в Україні, за підтримки Міністерства культури України, відбулися два концерти японських барабанщиків за участю Хаяші Ейтецу та  колективу ЕЙТЕЦУ ФУ-УН но КАЙ. Організатором  мистецької події виступило Посольство Японії в Україні.

 

 

Надзвичайний і Поважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі під час свого виступу  перед початком заходу зазначив,  що Уряд України та Посольство Японії в Україні цьогоріч проводять багато знакових заходів, серед них і сьогоднішній концерт.

«Я вдячний за можливість представити концерт відомого японського барабанщика Хаяші Ейтецу та знаного японського колективу  в Національній опері Україні, в рамках року Японії в Україні. Переконаний, ритм барабанів тайко стане прекрасною мелодією, яка запам’ятається вам на все життя»,- сказав Шігекі Сумі.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук, який відвідав концерт відомих талановитих японських барабанщиків, наголосив, що цьогоріч у рамках Року Японії в Україні відбувається безліч цікавих насичених культурних, економічних та наукових заходів. Але саме відчути цю прекрасну країну ми можемо через призму культури та пізнання її глибоких традицій.

«Впродовж року проводилася низка цікавих  заходів, але сьогодні відбудеться надзвичайне дійство митців – віртуозів барабанно-ударного мистецтва Японії, яке подекуди перетинається з нашою козацькою традицією – йти в бій з барабанами. Впевнений, ви відчуєте цю енергію. Власне, це все свідчення того, що є можливість пізнавати, відчувати і поглиблювати дружбу та співробітництво між нашими країнами», - наголосив Євген Нищук.

 

 

Представлене до уваги глядачів захоплююче мистецьке видовище є невід'ємною частиною японських культурних традицій. Виступ музикантів поєднав потужне звучання тайко і динамічну манеру виконання.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України