українська російська англійська

Мінкультури оголошує початок реєстрації на Міжнародний форум "Креативна Україна": "Креативна економіка як рушійна сила зростання та сталого розвитку"

29.09.2017 | 07:19

Розпочинається реєстрація на Міжнародний форум «Креативна Україна»: «Креативна економіка як рушійна сила зростання та сталого розвитку», який відбудеться 19-20 жовтня 2017 у Києві.

Захід організовується Міністерством культури України разом з Програмою ЕС - Східного партнерства «Культура і креативність», проектом ЄС Association4U, Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа Україна» та іншими українськими та міжнародними партнерськими інституціями та проектами.

Форум спрямований на промотування та посилення розуміння "культури" та "креативності" в якості рушійних сил для зростання та сталого розвитку. Подія сприятиме співпраці між органами влади та різними секторами суспільства і економіки, а також публічно-приватному співробітництву щодо розробки публічної політики підтримки культурних та креативних індустрій  на національному та регіональному рівнях.

Форум об’єднає учасників з 16 країн. Захід відкритий для фахівців культурних та креативних секторів, представників влади, бізнесу, громадських установ і проектів, дослідників, а також осіб, що займаються розробленням політик в Україні, інших країнах Східного партнерства та Європейського Союзу.

Більше інформації та реєстрація на подію на сайті:  http://creativeukraine.org.ua/

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України