українська російська англійська

Проведено чергове засідання робочої групи Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики

06.10.2017 | 15:51

Чергове засідання робочої групи Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики відбулось 5 жовтня 2017 року у Департаменті у справах релігій та національностей.

Основним питанням порядку денного засідання став розгляд проекту Концепції державної етнонаціональної політики.

Заступник директора Департаменту у справах релігій та національностей – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи з питань етнополітики Михайло Подюк, представив на розгляд членам робочої групи Експертної ради підготовлений Департаментом проект Концепції. Зокрема, він звернув увагу експертів на важливості подачі в Концепції чіткої термінологічної бази, яка стане основою для розробки подальших законодавчих актів в сфері етнополітики.

У ході зустрічі експертами робочої групи було представлено ряд пропозицій, зауважень та доповнень до проекту Концепції. Крім того, було визначено подальші кроки щодо розробки Концепції державної етнонаціональної політики.

Результатом плідного обговорення учасників засідання стало прийняття за основу проекту майбутньої Концепції державної етнонаціональної політики. Вирішено, що підготовлений проект буде винесений на обговорення членів Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики, засідання якої заплановано провести протягом третьої декади жовтня поточного року.

 

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України