українська російська англійська

У Мінкультури обговорили перспективи реалізації спільного українсько-французького мистецького проекту

09.10.2017 | 15:34

Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з відомим французьким музикантом, композитором, лідером гурту «Space» Дідьє Маруані, представниками Посольства Французької Республіки в Україні та Французького інституту в Україні з метою обговорення реалізації спільного українсько-французького мистецького проекту.

 

 

Зокрема,  розглядалась можливість створення у співробітництві Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка з Французьким інститутом в Україні перфекційного мистецького проекту за біблійними мотивами під робочою назвою «SPACE LOVE. Космогонія».

 

«Це абсолютно унікальний амбіційний проект, сповнений філософії та надсучасної музики. Ми впевнені, що він викличе неабиякий захват у світового глядача», - розповів про проект Дідьє Маруані.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук висловив зацікавленість у  долучені  з боку Міністерства до реалізації подібних сучасних проектів, створених у копродукції.

 

 

«Ми вітаємо співпрацю держави і незалежного мистецького сектору, зокрема, у  створені міжнародних мистецьких подій, що привернуть увагу сучасного глядача до класичного мистецтва через модернову інтерпретацію філософських тем»,   - сказав  Євген Нищук.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України