українська російська англійська

Мінкультури оголошує про проведення рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду

11.10.2017 | 15:40

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про Український культурний фонд» на Міністерство культури України покладено завдання щодо обрання до складу Наглядової ради Фонду представників закладів культури та громадських об’єднань шляхом проведення рейтингового інтернет-голосування у порядку, встановленим Законом та Положенням про Український культурний фонд. 

Міністерство культури України оголошує про проведення рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду, яке проходитиме  з 14 години 13 жовтня по 14 годину 27 жовтня 2017 року на сайті https://voting.mincult.gov.ua

 

До участі в рейтинговому інтернет-голосуванні Мінкультури допущено 45 кандидатів до складу Наглядової ради Українського культурного фонду. Інформацію про кандидатів розміщено на сайті Мінкультури у розділі «Український культурний фонд». 

Для здійснення процедури рейтингового інтернет-голосування Мінкультури зареєструвало 102 особи, уповноважені на голосування від закладів культури та громадських об’єднань у сфері культури.

Під час участі в рейтинговому інтернет-голосуванні особа, уповноважена на голосування закладом культури або громадським об’єднанням у сфері культури може голосувати за двох кандидатів до складу Наглядової ради Фонду.

Увага! Відповідно до пункту 2 статті 6 Закону України «Про Український культурний фонд» у голосуванні щодо обрання до складу Наглядової ради Фонду представників закладів культури мають право брати участь заклади культури незалежно від форми власності, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

У голосуванні щодо обрання до складу Наглядової ради Фонду представників громадських об’єднань мають право брати участь лише громадські об’єднання у сфері культури, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Тож, акцентуємо увагу, що особи, уповноважені на голосування                  від закладів культури мають право голосувати за двох кандидатів делегованих  лише від закладів культури.

Особи, уповноважені на голосування від громадських об’єднань, мають право на голосування за двох кандидатів делегованих лише                 від громадських об’єднань.

.

Обраними до складу Наглядової ради Українського культурного фонду вважаються 2 кандидати від закладів культури,  які набрали найбільшу кількість голосів.

 Обраними до складу Наглядової ради Українського культурного фонду вважаються 2 кандидати від громадських об’єднань, які набрали найбільшу кількість голосів.

У разі набрання однакової кількості голосів кількома кандидатами, Мінкультури проводитиме жеребкування.

 

За результатами рейтингового інтернет-голосування на офіційному сайті Мінкультури буде оприлюднено рейтинг кандидатів  із зазначенням кількості голосів, поданого за кожного кандидата.

 

Довідки за телефоном - 234-63-88

/головний спеціаліст відділу візуального мистецтва Управління сценічного і візуального мистецтва Бєлоусова Ніна Леонідівна

начальник відділу візуального мистецтва Управління сценічного і візуального мистецтва Крутоголов Євгенія Михайлівна/

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України