українська російська англійська

Пішов з життя відомий єврейський громадський та культурний діяч Аркадій Монастирський

16.10.2017 | 14:14

15 жовтня, у віці 56 років, після тривалої хвороби пішов з життя відомий єврейський громадський та культурний діяч Аркадій Ілліч Монастирський. За своє життя він став відомий як людина, щиро віддана збереженню багатогранної культури єврейської народу, зокрема, театральної, мовної та пісенної спадщини, пов’язаної з історією проживання євреїв на українській землі.

Саме завдячуючи зусиллям Аркадія Монастирського було реалізовано такі відомі культурні проекти, як Щорічний Міжнародний  театральний фестиваль «Мандруючі зірки», Всеукраїнська акція «Шість мільйонів сердець» літературно-просвітницький захід «Згадуючи Шолом Алейхема», не рахуючи багаточисельних культурно мистецьких акцій, присвячених питанням збереження мови ідиш.

Разом із тим, Аркадій Монастирський був також активним громадським діячем. Він очолював Громадську раду керівників освітніх програм всеукраїнських громадських об’єднань національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України, був Президентом Єврейського Форуму України, входив до складу Ради етнонаціональних організацій при Міністерстві культури України та був заступником голови Асамблеї національностей України.

Міністерство культури України висловлює щирі співчуття його рідним та близьким Аркадія Монастирського.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України