українська російська англійська

Державну циркову компанію України прийнято до Європейської циркової асоціації

18.10.2017 | 15:06

ДП «Державна циркова компанія України» прийняли до Європейської циркової асоціації за вагомі здобутки та значний внесок у розвиток циркового мистецтва.

Основні напрямки діяльності  Державної циркової компанії України» – збереження й розвиток національного циркового мистецтва, його популяризація в Україні та за кордоном. Компанія широко співпрацює не лише з державними цирками України, а й з цирковими підприємствами Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Латвії, Естонії та іншими цирковими організаціями Європи та світу. Артисти ДП «Державна циркова компанія України» систематично гастролюють з програмами та окремими номерами компанії у Швеції, Швейцарії, Німеччині, Іспанії, Франції, Чехії, Польщі, Угорщині, Італії, Румунії, Ірландії, Лівані, Туреччині, США, Китаї, Єгипті, Мексиці, Перу, Тайвані, Малайзії, Португалії, Сирії, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Японії. Циркові номери та атракціони компанії є лауреатами численних міжнародних фестивалів і конкурсів.

 

 

Додатково

Європейська циркова асоціація - неприбуткова організація, створена у 2002 року з метою об'єднання цирків Європи, а також заохочення та збереження циркового мистецтва як невід’ємної складової культурної спадщини Європи. Членами ЄЦA є більш ніж 130 циркових установ, зокрема, циркові фестивалі, а також дресирувальників та артистів з 29 країн. Організація захищає інтереси членів асоціації за допомогою моніторингу та інформаційної підтримки в Брюсселі підтримкою відповідних законів та правил у наступних сферах.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України