українська російська англійська

Підписано Програму співробітництва у сфері культури між Україною та Республікою Молдова

19.10.2017 | 15:35

Сьогодні, 19 жовтня  у  Національному заповіднику «Софія Київська» було підписано Програму співробітництва у сфері культури між Міністерством культури України та Міністерством освіти,  культури і досліджень Республіки Молдова на 2017-2021 роки.

 

 

Угоду підписали Міністр культури України Євген Нищук та Міністр освіти,  культури і досліджень Республіки Молдова Моніка Бабук.

 

 

«Підписання Програми співробітництва – дуже важливий крок для подальшої  культурної співпраці між нашими країнами. Ми відкриваємо нові перспективи  для створення сучасних мистецьких проектів у кооперації з Республікою Молдова. Переконаний, це створить абсолютно новий спектр можливостей у всіх сферах соціального та культурного життя наших країн», - зазначив Міністр культури України Євген Нищук.

 

 

«Підписання Програми - це хороший імпульс до розвитку культурних зв’язків між нашими країнами, зокрема, для нас надзвичайно важливо бачити на своїх фестивалях українських митців», - підкреслила Моніка Бабук, Міністр освіти,  культури і досліджень Республіки Молдова.

 

Програма співробітництва у сфері культури між Міністерством культури України та Міністерством освіти,  культури і досліджень Республіки Молдова на 2017-2021 роки передбачає обмін досвідом у сфері розвитку креативних індустрій; співпрацю з метою активізації кінематографічного виробництва та розвитку аудіовізуальної сфери; культурний обмін та співробітництво в галузі театрального, музичного, образотворчого, естрадного і циркового мистецтва, кіно, бібліотечної і музейної справи; сприяння встановленню прямих контактів між навчальними закладами у сфері культури і мистецтва обох держав і реалізації культурних, освітніх програм; обмін досвідом щодо впровадження передових технологій у сфері переміщення культурних цінностей  тощо

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України