українська російська англійська

Призначено виконуючого обов'язки генерального директора у Музеї "Пирогово"

20.10.2017 | 10:30

Міністр культури Євген Нищук представив колективу Національного музею архітектури та побуту України новопризначеного виконуючого обов’язки генерального директора – Оксану Повякель.

 

 

 «Музей народної архітектури та побуту України – одне з найбільш знакових місць в країні, а надто – Пирогово дає змогу відчути усю автентичність та унікальність побуту нашого народу. Я переконаний, що  незабаром найбільший скансен у Європі стане справжнім сучасним туристичним центром для поціновувачів української історії та культури», - зазначив Міністр культури Євген Нищук.

 

 

 

Довідково

 

Національний музей архітектури та побуту України «Пирогів» є архітектурно–ландшафтним комплексом просто неба, в якому представлені усі історико-етнографічні райони України. Музей заснований в селищі Пирогів на околиці Києва в 1969 році. В музеї зберігається колекція експонатів, що налічує більше 200 споруд, які представляють різні історичні регіони України, зокрема, там представлена  унікальна колекція етнографічних експонатів, що налічує більше 40,000 предметів і включає традиційні костюми, тканини, вишивку, килими, кераміку, вироби з металу, дерева і скла, музичні інструменти, живопис, домашнє начиння. Загальна площа музею під відкритим небом – 150 гектарів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України