українська російська англійська

Прес-анонс "У Києві відреставрують "Будинок зі зміями та каштанами"

24.10.2017 | 11:42

26 жовтня (четвер) о 13:00 у приміщенні «Будинку зі зміями та каштанами» (вул. Велика Житомирська, 32)  відбудеться прес-конференція компанії B&H film distribution. На заході буде повідомлено про рішення компанії виступити меценатом та інвестором проекту реставрації пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення  (охоронний номер316-Кв) - «Будинок зі зміями та каштанами». 

 

 

Запрошуємо до участі представників ЗМІ,  урбаністів, мистецтвознавців, міських активістів та всіх зацікавлених осіб.

 

Попередня акредитація обов’язковаhttps://goo.gl/forms/Udtt1JuJOD07Fz2C3  

 

«Реставрація відомої київської  пам’ятки архітектури, яка є предметом підвищеної уваги громадськості, стане нашим  внеском у збереження культурної спадщини міста. Будівля, що довгі роки стояла пусткою і перебуває у критичному стані, знову посяде гідне місце у міському просторі. Досвід залучення приватних інвестицій є стандартною практикою у світі, і Україна не є винятком. Ми відкриті до діалогу з Міністерством культури, Управлінням охорони культурної спадщини, міською адміністрацією і спільнотою Києва на всіх етапах реалізації проекту реставрації», - зазначають представники B&H film distribution.

 

У рамках прес-конференції буде презентовано передпроектні ескізи, частину попередніх комплексних наукових досліджень, отриманих проектною групою, а також відбудеться прес-тур локацією з куратором проекту.

 

У заході візьмуть участь:  

 

- Богдан Батрух, Генеральний директор компанії B&H film distribution;

- Тамара Мазур, заступник Міністра культури України;

- Вероніка Лисенкова, головний архітектор проекту, куратор проекту реставрації;

- представники Управління охорони культурної спадщини;

- представники громадських організацій (інформація оновлюється).

 

Місце проведення: 

 

«Будинок зі зміями та каштанами» (м. Київ, вул. Велика Житомирська 32).

 

Час проведення:

 26 жовтня (четвер), 13:00.

Контакт для преси:

 

Вікторія Мурована  PR Coordinator B&H film distribution

t: +38 044 490 70 66  m: +38 096 386 48 71 

mailto: murovana.v@bhcons.com     

 

 

Довідка: 

 

Про «Будинок зі зміями та каштанами»

 

Будинок побудований на початку XX століття у стилі модерн. Має статус пам'ятника архітектури та містобудування місцевого значення. Свою народну назву "Будинок зі зміями та каштанами" отримав  завдяки скульптурній композиції з плазунами, які прикрашають еркер на фасаді та численним фризам з каштановим листям. Будівлю було зведено в 1910-1911 роках як прибутковий будинок Чоколової. Автором проекту вважається архітектор Ігнатій Ледоховський. Початково будинок був триповерховим, четвертий поверх було надбудовано за радянських часів.

 

ПРО B&H film distribution

 

Компанія B&H film distribution – українська кінодистриб’юторська компанія заснована у 1998 році. Компанія має багаторічний досвід співпраці з голлівудськими студіями Sony, Disney, Paramount та Universal. Генеральний директор компанії B&H film distribution Богдан Батрухкіноексперт, продюсер, меценат.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України