українська російська англійська

Колегіум мистецтв у Опішні відзначила своє 20-річчя від дня заснування

27.10.2017 | 12:11

Сьогодні, 27 жовтня Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського відзначає своє 20-річчя від дня заснування.

У рамках святкових заходів з нагоди свого 20-річчя Колегіум мистецтв відкрив виставку робіт учнів та вчителів у Центрі розвитку духовної культури селища Опішне та приготував цікаву програму для  гостей, які відвідали з цієї нагоди заклад.

 

 

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського - єдина загальноосвітня спеціалізована школа, учні якої мають змогу поряд із загальноосвітніми дисциплінами на високому рівні вивчати гончарство, скульптуру, рисунок, живопис, композицію, художню культуру та основи керамології.

Як результат такої спеціалізованої підготовки – вихованці Колегіуму мистецтв постійно здобувають перемоги у всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах і предметних олімпіадах, беруть активну участь у науковій та пошуковій роботі.

 

 

Сьогодні Колегіум мистецтв є експериментальним майданчиком Національної академії педагогічних наук України з дослідження теоретичних та методичних засад вивчення українського гончарства у спеціалізованих середніх навчальних закладах художньо-естетичного профілю.

Потужний творчий педагогічний колектив, очолюваний кандидатом історичних наук, заслуженим працівником культури України Людмилою Овчаренко, щоденно передає вихованцям свій професійний досвід та стимулює до постійного фахового вдосконалення.

 

 

 До навчально-виховного процесу школи активно долучаються майстри-гончарі, малювальниці, технологи та художники, які діляться з учнями секретами українського гончарства, виготовлення традиційних глиняних іграшок і гончарних форм, опішнянському наліпленому декору та мальовці.

 

 

Міністерство культури України щиро вітає  з ювілеєм педагогічний колектив та учнів школи, який за короткий, як для закладу освіти, період діяльності став провідним в Україні загальноосвітнім навчальним закладом у галузі гончарства. Успіхів, нових творчих досягнень та перемог!

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України