українська російська англійська

Україна та Республіка Корея напрацьовують практичні кроки у сфері анімації

30.10.2017 | 11:02

Вперше після підписання Меморандуму про співпрацю в анімаційній  індустрії між  культурними інституціями України і Республіки Корея, яке відбулося у вересня цього року в рамках Міжнародного медіа форуму «Kyiv Media Week», відбулася робоча зустріч в.о. генерального директора ДП «Укранімафільм» Дмитра Лісенбарта  та фахівців підприємства з представниками анімаційної індустрії  Республіки Корея.

 

Під час зустрічі сторонами розглядалися основні  напрямки по взаємодії у сфері анімації між двома країнами. Серед іншого це - створення копродукційного кейсу на реальному проекті,  врахування особливостей законодавства двох країн щодо національного продукту, квотування анімації відносно інших видів телевізійного контенту, а також створення спільних навчальних програм та обмінних програм для студентів в межах державних та недержавних профільних вузів.

Так  серед найближчих спільних планів -  відкриття у січні - на початку 2018 року лютого навчальної аспірантської програми у Кореї, що дозволить опрацювати вимоги до основних компетенцій у підготовці фахівців анімаційної галузі. Також навчальна активність обговорювалась у межах анімаційних фестивалів, які проводяться на території обох країн та можливість організації під час фестивалів пітчінгів за участі  міжнародних експертів.

 

Учасники зустрічі розглянули перспективи  дистрибуції анімаційного контенту двох країн  - національні квоти, особливості дубляжу та локалізації анімаційних фільмів тощо. Була досягнута  домовленість, що вже найближчим часом відбудеться обмін каталогами з контентом для телевізійної та кінотеатральної дистрибуції.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України