українська російська англійська

Прес-анонс відкриття виставки традиційного та сучасного японського мистецтва "Уявний путівник. Японія"

07.11.2017 | 11:01

9 листопада о 18:30 (четвер) у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12)  відбудеться відкриття виставки традиційного та сучасного японського мистецтва “Уявний путівник. Японія”.

 

Участь у відкритті виставки візьмуть: Міністр культури України Євген Нищук, Генеральний директор НКММК «Мистецький арсенал» Олеся Островська-Люта, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шіґекі Сумі, заступник Міністра закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане.

 

9 листопада о 17:00 буде проведено прес-тур виставкою у супроводі кураторів проекту Юлії Ваганової та Андрія Лініка, які розкажуть про експонати виставки та їх історії.

 

На виставці “Уявний путівник. Японія” представлені роботи сучасних японських художників та експонати з колекцій японського мистецтва українських державних музеїв Києва, Львова, Одеси, Дніпра, твори з бібліотек та приватних збірок.

 

Під час роботи виставки буде працювати спеціальній інтерактивний простір де всі охочі зможуть спробувати самостійно малювати комікси Манґа та ієрогліфи, складати орігамі та гратися у традиційні японські іграшки. В освітній програмі заплановані різноманітні майстер-класи для дорослих та дітей, зокрема воркшоп зі створення коміксів Манга від японських художників Japan Cartoonists Association. Крім цього, з японським мистецтвом бою відвідувачів виставки познайомлять спеціальні гості з Японії, постановники сцен боїв фільму Квентіна Тарантіно «Убити Білла» – The Samurai Sword Artists KAMUI.

 

Куратори проекту:

- Юлія Ваганова, заступниця генерального директора НКММК «Мистецький арсенал» з музейної та виставкової діяльності

- Юлія Зиновіїва, учений секретар Національного художнього музею України

-  Андрій Лінік, медіахудожник, історик мистецтва, співзасновник Інституту актуального мистецтва у Львові.

 

Виставка триватиме з 9 листопада до 17 грудня 2017 року.

 

Місце проведення: м. Київ, НКММК «Мистецький арсенал» (вул. Лаврська, 10-12)

 

Початок заходу :  9 листопада (четвер), о 18.30.

 

Акредитація за посиланням:  https://goo.gl/Va7nGN

Довідки за телефоном (044) 288-52-26

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України