українська російська англійська

До Дня Гідності та Свободи презентують поетичну збірку молодої української поетеси Злати-Зоряни Паламарчук "Словом по війні"

15.11.2017 | 11:11

21 листопада о 16.00 у Національному музеї літератури України (вул. Богдана Хмельницького, 11) до  Дня Гідності та Свободи молода українська поетеса та волонтерка Злата-Зоряна Паламарчук  презентує свою дебютну книжку «Словом по війні».

 

Збірка патріотичної поезії «Словом по війні», присвячена подіям Революції Гідності і російсько-українській війні, сповнена почуттями та емоціями про війну, біль, втрати…. Але найголовнішим мотивом поетичного зібрання залишається величезна любов до України і її героїчних синів та дочок.

 

Злата-Зоряна Паламарчук -   автор і виконавиця власних віршів, які читала на сцені Майдану під час Революції Гідності. Організатор благодійних музично-поетичних заходів, на яких збираються кошти для українських бійців. Автор пісні “Небесна Сотня”, яку виконує гурт “ТаРута” (згодом присвятили цій пісні і сам диск, так і назвавши “Небесна Сотня”). Також Злата є автором пісні “На відблисках мого меча”, яку виконує гурт “Тінь Сонця”, «Час ітиме як йшов», виконує гурт «Тобі Здалося» , «Дай мені так» -  гурт «Колір Ночі». Учасник всеукраїнських фестивалів «Холодний Яр», «Голосіївська Криївка», Фестиваль Тараса Шевченка — «Ше.Fest». Лауреат в номінації Натхнення Майдану фестивалю «Воля громади». Червона доріжка Гідності.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України