українська російська англійська

Уряд упорядкував оплату праці фахівцям Українського культурного фонду та Українського інституту книги

15.11.2017 | 14:10

15 листопада на засіданні Уряду був схвалений проект постанови «Про умови оплати праці працівників Українського культурного фонду та Українського інституту книги».

Відповідний нормативно-правовий акт розроблений Міністерством культури України  з метою запобігання ризиків конфлікту інтересів під час здійснення працівниками своїх функцій  та з огляду, що на зазначені державні установи,  діяльність яких має стратегічне значення, покладаються важливі функції з реалізації державної політики, спрямовані на захист національних інтересів та популяризацію української культури в світі.

 

Так, згаданим  документом затверджується схема  посадових окладів керівних працівників, професіоналів, фахівців і обслуговуючого персоналу Українського культурного фонду та Українського інституту книги.  Керівникам цих державних інституцій  надається право установлюваним  надбавки  та доплати  працівникам  за інтенсивність праці, суміщення професій, збільшення обсягу виконуваних робіт тощо  в межах  установленого фонду оплати праці та граничної чисельності  працюючих.

Зазначені види доплат не встановлюються керівнику, його заступникам, керівникам структурних підрозділів та їх заступникам.

 

«Для нашого суспільства дуже важливою подією стало підписання Президентом України Закону «Про Український культурний фонд» та створення такої потрібної сьогодні інституції, як Український інститут книги.  Це надзвичайні події для культурної і мистецької спільноти, адже їх діяльність має на меті підтримку всіх мистецьких проектів по різних напрямках, як державного, так і недержавного сектору. А також створення умов для перетворення вітчизняної видавничої справи на культурну індустрію європейського зразка.  Тому дуже важливо забезпечити необхідні умови для діяльності фахівців цих установ та реалізації  поставлених перед ними завдань», - каже Міністр культури України Євген Нищук.  

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України