українська російська англійська

На місці спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні провели толоку

15.11.2017 | 15:05

У Києві на місці спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні та Алеї Героїв Небесної Сотні відбулась толока, організована спільними зусиллями родин Героїв Небесної Сотні, Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, Ініціативної групи постраждалих на Майдані, студентів-організаторів Євромайдану.

 

 

Міністр культур України Євген Нищук разом з іншими учасниками ініціативи  долучився  до упорядкування та прибирання території напередодні  річниці доленосних подій для України – Дня Революції Гідності. 

«Толока – дуже важливий  захід, адже це  відання належної шани тим, хто поклав своє життя  за Свободу та Гідність нашої держави. Це невелика частинка того, що ми можемо зробити  для вшанування їх подвигу, тож кожен з нас має докладати зусиль, аби Алея Героїв Небесної Сотні мала належний вигляд, а також спільними зусиллями зробити все від нас залежне, щоб на цьому пам’ятному місці найближчим часом постав Меморіал Героїв Небесної Сотні. Зі свого боку, Міністерством культури проведено Міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію щодо об'єкта і вже найближчим часом ми перейдемо до його реалізації, аби достойно  увічнити пам’ять наших Героїв», - зазначив Євген Нищук.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України