українська російська англійська

«Події Революції Гідності, які сколихнули країну, за якими спостерігав увесь світ, мають стати центром відстоювання тих цінностей, заради яких пожертвували своїм життям наші Герої», - Євген Нищук.

18.11.2017 | 11:54

В Адміністрації Президента відбулась зустріч з організаторами архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, під час якої Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко передали сертифікат на 3 млн грн. благодійної допомоги для створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

 

e3a46897bc6bd3fbb405ffe6804607c1_1510921149_extra_large

 

Між Міністерством культури України, компанією Hossbach Lehmhaus GbR та Благодійним фондом Порошенка був  підписаний Меморандум про співпрацю. Свої  підписи під документом поставили Голова Всеукраїнської благодійної організації «Благодійний фонд Порошенка» Марина Порошенко, Міністр культури України Євген Нищук та керуючий партнер Hossbach Lehmhaus GbR, організатор архітектурного конкурсу Бенджамін Хоссбах.

 

88ed80431a6c7ae1f8423bf278f7eaab_1510921148_extra_large

 

 «Для мене святий обов’язок, не тільки як  Міністра культури, але  й як безпосереднього учасника цих доленосних подій для України,   тримати градус пам’яті і робити конкретні дії для втілення пам’яті про наших Героїв.  Я вдячний пану Президенту за політичну волю, яка дала змогу підійти до практичного  втілення Меморіалу та Музею Героїв Небесної сотні Революції Гідності в цьому сакральному місці для нашого народу.  Це важливий поступ всіх присутніх до шани  та увічнення цих доленосних подій», - зазначив Євген Нищук.

 

a9af25f5e481962427876484f1f5fa66_1510921141_extra_large

 

«Це все є свідченням того, що ті події, які сколихнули країну і за яким спостерігав увесь світ, мають стати центром об’єднання і відстоювання тих цінностей, заради яких пожертвували своїм життям наші Герої».

Нагадаємо, що Міністерством культури України було проведено тендерну процедуру, за результатами якої було визначено організатора  конкурсу – європейського лідера з організації міжнародних архітектурних конкурсів компанію Hossbach Lehmhaus GbR. 23 жовтня 2017 року був оголошений Міжнародний відкритий архітектурний конкурс проектів на кращу проектну пропозицію щодо об'єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» (м. Київ). На конкурс було подано 66 заявок із 12 країн світу,  40 із яких від представників 10 країн - на участь у конкурсі  на створення Музею, а також 26 заявок від представників з 6 країн -  на створення Меморіалу. Серед них 50 відсотків - це  заявники з  УкраїниСьогодні, 18 листопада буде проведено публічну презентацію Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» (м. Київ) та обговорення конкурсного завдання з членами журі, представниками громадськості та незалежними експертамиПідведення підсумків першого етапу конкурсу заплановано на лютий 2018 року. Також заплановано проведення виставки всіх конкурсних проектів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України