українська російська англійська

У Києві нагородили переможців української частини міжнародного фотоконкурсу "Вікі любить пам'ятки"

11.12.2017 | 16:19

У столиці нагородили переможців української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» у 2017 році, який відбувся за підтримки Міністерства культури України.

А також  відкрилася виставка найкращих робіт -  пам’яток культурної спадщини України, яка триватиме до 17 грудня 2017 року у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного (проспект Перемоги, 50). Учасниками заходу стали призери за всіма номінаціями,  фотохудожники та члени журі.

 

Україна вже вшосте проводить національний етап фотоконкурсу Міжнародного проекту «Вікі любить пам’ятки», який спрямований на створення повної ілюстрованої інформаційної бази про культурний спадок світу. Усі зібрані фотографії будуть використані у Вікіпедії . Цьогоріч конкурс відбувся у понад 50 країнах.

 

В українській частині конкурсу було завантажено понад 37 тисяч фотографій — найбільше з усіх країн-учасниць. Подано фото більше 16 тисяч об’єктів культурної спадщини, понад 2500 пам’яток було сфотографовано вперше. Участь у конкурсі взяли 410 авторів, шестеро з них є одними з 15-ти найактивніших завантажувачів фото у світі. Загалом за шість років було завантажено майже 230 тисяч світлин із зображенням 28 тисяч пам’яток України, які є вільними для використання та ілюстрування статей у Вікіпедії.

 

Конкурс тривав з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажували свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбиралися найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

 

Найкращі роботи фотоконкурсу можна переглянути на сайті  ГО «Вікімедіа Україна»: https://wikimediaukraine.wordpress.com/2017/12/09/top-10-foto-wiki-liubyt-pamiatky-2017/

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України