українська російська англійська

Фольклорний гурт "Орелі" привітав Мінкультури зі святами

19.01.2018 | 13:15

На свято Водохреща до Міністерства культури України  завітали юні щедрувальники культурно-освітнього проекту «Орелі» з Музею Івана Гончара.  Маленькі гості, одягненні в традиційний український одяг та згідно з обрядами в різних народних персонажів,  продемонстрували справжнє казкове дійство автентичних  українських обрядів.

 

 

Діти висловили добрі побажання,  виконали веселі святкові щедрівки,  віншівки і засіванки, які супроводжувались танцями та  жартівливими сценками.

 

 

Міністр культури України та колектив відомства  радо привітав  юних  віншувальників та пригостив їх солодкими  подарунками. 

«Хрещення Господнє -  третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, які є святами любові та єднання. За давньою українською традицією, коли щедрівники приходили до хати, до закликали благополуччя та добробут  до оселі на цілий рік, тож я дуже вдячний, що ці маленькі щедрувальники  завітали до нас», - сказав Євген Нищук.

 

 

«Ми дуже вдячні Музею Івана Гончара та дитячому фольклорному гурту “Орелі”, які своєю діяльністю спонукають вивчати та відроджувати старовинні українські звичаї та пісні. Подібні проекти, що популяризують традиції української культури, мають велике значення для країни та українців».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України