українська російська англійська

У Мінкультури розглянули перспективи налагодження міжнародної співпраці у напрямку обімну досвідом сучасними методами музеєфікації та новітніми музейними технологіями

24.01.2018 | 23:00

Заступник Міністра культури України Тамара Мазур провела зустріч з організаторами Семінару із сучасних методів музеєфікації та новітніх музейних технологій, представниками ММБФ «Бабин ЯР» та  знаною у світі музейною виставковою фірмою Ralph Apelbaum Association. Згаданий методичний семінар проходитиме  25-26 січня в м. Києві, під час якого планується  розглянути та обговорити принципи планування та дизайну нових музеїв,  використання колекцій та медійного компоненту і нових технологій в музейних закладах.

 

 

Тамара Мазур зазначила, що  здійснення обміну досвідом між фахівцями в музейній сфері дуже важливий, особливо в контексті  інтеграції українських музеїв у культуру світового співтовариства.

«Захід, запланований на наступні два дні, має чималий попит і схвальні відгуки від професійної спільноти, адже досвід, який ви плануєте поширювати, є для нас новим і важливим, особливо в контексті тих подій, які відбуваються зараз у  рамках трансформації нашого музейного простору», - наголосила заступник Міністра культури.

 

 

Вона також висловила сподівання, що цей захід стане гарним початком для налагодження співпраці з міжнародними фахівцями в музейній сфері.

«У  нас є попит на створення нових модернових музеїв, які б сучасними засобами презентували історію та  культуру нашого народу, тому ми зацікавлені в тому, щоб розвивати ці навички всередині держави, отримувати  досвід сучасних методів музеєфікації та новітніх музейних технологій від колег з-за кордону, які вже мають величезну практику та ефективні напрацювання», - додала Тамара Мазур.

Представник компанії  RAA Філіп-Давід Хагес розповів про основні принципи планування та дизайну нових музеїв, які широко використовуються Ralph Apelbaum Association  та висловив бажання співпрацювати з українськими музеями  у напрямку їх модернізації.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України